O nas

Skąd pomysł na bloga? Bo gdzieś przeczytaliśmy, że Białystok to miasto, które posiada najwięcej lokali na osobę w Polsce. A jako że oboje uwielbiamy zwiedzać nowe miejsca w naszym mieście, blog wydał nam się najlepszą alternatywą na podzielenie się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Puby, kluby i restauracje ocenia się dla nas z czystą przyjemnością. Oboje kochamy też podróże, dzięki czemu możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Kolejny powód związany jest z moją supermocą wypowiadania miliona słów na minutę. I skoro Mężczyzna z trudem przetwarza ilość danych, jaką potrafię jednorazowo wygenerować, stwierdziłam, że być może blog będzie najlepszym pomysłem na wygadanie się, gdy Mężczyzna powie mi „dość”. Co nie zmienia faktu, że pomaga mi z przyjemnością i wspólnymi siłami oceniamy dla Was wszystkie miejsca.
Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi recenzjami. W przypadku uwag, sprostowań i podzielenia się z nami informacjami (na które jesteśmy otwarci) prosimy o kontaktowanie się z nami na maila: pubsworld12@gmail.com :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>