#28 Waka Waka – Coffe & Shisha Bar

Logo Waka Waka
0 Flares Facebook 0 0 Flares ×

WAKA WAKA Coffee & Shisha Bar
Ul. Suraska 1
15-190 Białystok
Strona internetowa: http://www.wakawaka.pl

Dziś zapraszamy do naszej recenzji lokalu, który niestety nie zrobił na nas zbyt dobrego wrażenia.

W Waka Waka byłam drugi raz w życiu, ale wydaje mi się, że więcej tam nie zajdę. Zacznijmy może jednak od plusów. Waka Waka położone jest w samym centrum miasta. Ma bardzo klimatyczne wnętrze, nawiązujące do tematyki lokalu. Niskie siedzenia, poduszki, ozdobne, małe stoliki na shishe. Dodatkowo posiada dwie sale, choć przy naszym drugim pobycie jedna z nich (większa) była niestety zamknięta. Ogólnie wystrój jak najbardziej na plus, może za wyjątkiem części barowej, która w odbiega od całej reszty. Również bardzo przypadł mi do gustu pomysł na shisha bar, którego wcześniej w Białymstoku nie było.
Waka Waka Bar
Niestety na wystroju plusy się kończą. Byliśmy tam z grupą znajomych w środku tygodnia, więc mogę odnieść się również do spostrzeżeń innych osób. Niewątpliwie pierwszym i największym minusem jest okropny zaduch panujący w środku. Było tak gorąco, że co jakiś czas grupkami wychodziliśmy na świeże powietrze. Niestety brak klimatyzacji bardzo daje się we znaki, zwłaszcza w miejscu, gdzie kilka osób jednocześnie pali fajki wodne i papierosy, a na zewnątrz panuje upał. Zero jakiegokolwiek przewiewu, lokal jest w piwnicy więc nawet nie można otworzyć okna.

Wnętrze Waka Waka to duży plus lokalu, choć i tu są zgrzyty.

Wnętrze Waka Waka to duży plus lokalu, choć i tu są zgrzyty.


Dużym minusem był również brak wszystkiego. Po piwie wszyscy zgłodnieliśmy, więc dość oczywiste było, że zamówimy jedzenie. Pozycje w karcie wyglądały nie najgorzej, ale po wybraniu kilku pozycji okazało się, że większości nie ma. Znajomi zadowolili się tostami, ale niestety, tu również skończyła się część składników z menu. Nie było szynki, salami, później okazało się, że nie ma nawet papieru w toalecie ;)
Cenowo, jeżeli chodzi o shishę jest w porządku, trzeba zapłacić około 20 zł i w górę, w zależności od tego, co konkretnie chcemy zapalić. Ceny piw nie wyróżniają się jakoś szczególnie, za np. Książęce trzeba zapłacić 10 zł, co jest uśrednioną ceną w centrum.
Być może nie trafiliśmy na nasz dzień, z tego co widziałam na facebooku lokalu, w soboty organizowane są pokazy tańca brzucha (M: Jeśli podczas zwykłego pobytu w lokalu jest gorąco, to podczas tańca chyba wszystko płonie :) ), a każdego dnia tygodnia mają inne promocje na barze, nam jednak ten lokal nie przypadł do gustu, chociaż każdy z Was może zajść tam sam i przekonać się osobiście ;)

2 komentarze do “#28 Waka Waka – Coffe & Shisha Bar

  1. Cześć, super blog, myślę, ze bede tu gościła częściej! Piszesz naprawdę ciekawie.
    Zapraszam też do siebie, piszę opowiadanie, moze wpadniesz i ocenisz? Pozdrawiam!
    ich-historia.blog.onet.pl

  2. Wnętrze super. Pomysł z sziszami- super! Przez ten zaduch czułam się jak na wakacjach. Niestety fakt, że wszystkiego brakowało dawał sobie we znaki. Chcieliśmy dokupić szisze, ale byliśmy zbyt głodni i opuściliśmy waka waka na rzecz innej restauracji… a mogli zarobić więcej… No i szkoda, ze nie ma tam serwowanych drinków. Tez obsługa była słaba. Mężczyzna nie potrafił opowiedzieć o menu i stał
    w pracy jak za karę, więc chyba nie dzieje się tam najlepiej. Szkoda, bo miejsce ma duży potencjał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>